hayat sirlari fragmani

Ekin Koç Yeni Dizisi Hayat Sırları!

hayat sirlari fragmaniMost Production tarafından hazırlanan Ekin Koç’un, yeni dizisi “Hayat Sırları” oldu. Özellikle ekranlardan uzun süre uzakta olan, sosyal medya da büyük hayran kitlesine sahip Ekin Koç, nihayet ekranlara yeniden dönüyor. Burak, karakterini canlandıracak olan dizi de ona Hazar Ergüçlü’nün, Seher, karakteri ile partneri olacaktır. Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, gibi deneyimli isimlerinde bulunduğu dizinin cast çalışması 6 ay sonunda tamamlanmıştır. Çekimleri ise 24 Eylül günü başlanmış olup, tanıtım fragmanı çekimleri sürmektedir.

Murat Can Oğuz’un, yöneteceği Mahinur Ergun’un, kaleminden yazılan senaryosu ile Ekim, ayında Star Tv kanalında Hayat SIrları Dizisi seyirci ile buluşacaktır.

Konusuna geldiğimizde ise biraz gizem dolu tarafıyla ilgi çekmektedir. Bir ailenin hayatı boyunca kimseye anlatamadıkları büyük sırları yıllardır sırtlarında taşıdıkları yük ile limek limek ördükleri mutlu yuvalarına bomba gibi düşen Kuzgun Ailesi ile tehlikeli mücadelelerini konu haline alacaktır. Burak ile Seher’in, acı, gizem ve tehlike dolu aşklarıyla Hayat Apartmanında yaşanacak iki farklı ailenin hikayelerine tanıklık edeceğiz. Hayat Sırları Dizisi yakında başlıyor!

Fan Sitesine de ayrıca bekliyoruz! https://www.hayatsirlari.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir