dayan yuregim 12.bolum

Dayan Yüreğim 12.Bölüm Neler Oldu? (21 Nisan Cuma)

Dayan Yüreğim 12.Bölümü ile 21 Nisan Cuma günü devam edecek. Son Bölümünde Atıf, her şeyi itiraf ediyor.

Atıf, öğrendiklerinin şokuyla kendisiyle yüzleşir. Aldığı karar ile suçunu adalet karşısında çekmeyi kararlaştırır. İtiraf ederek hapishaneye girmiştir. Ekrem, hem eşinin en yakın adamıyla onu aldatması, oğlunun cezaevine girmesine daha fazla dayanamayarak kalp krizi geçirmiştir. İnci, ise asıl yüzünü şimdik göstermeye hazırlanıyor.

Seray, yaşadıklarıyla büyük şoka uğramıştır. Asıl gelişmeler ise Suzan, tarafında gerçekleşmiştir. Kan parası aldığı ispatlanırken, üstelik Seray, babasınında aldığını öğrenmiştir. Yıllar boyunca annesine yaptığı haksızlığın farkına vararak ondan af diler, sonunda bir araya gelirler.

Elvan, yıllar sonra evlatlarına kavuşmuştur ama, düşmanları peşlerini bırakmayacaktır. Gecenin yarısında duyduğu seslere uyanan Elvan, evini yakmak üzeride olan Taner’i, karşısında görmüştür. Büyük heyecan, felakatlerle sonuçlanacak olan yeni bölümü kaçırmayınız!

dayan yuregim 12.bolum

One comment

  1. Ben dizinin yayından kaldırılmasını şittetle kınıyorum cünkü burda reytinkle alakası yok okadar caçma sapan diziler varken bu diziyi nasıl yayından kaldırırsınız bir türlü aklım almıyor senaristlere bu diziyi yayınlayan kanalı andımız olsunki izlemeyi düşünmiyoruz isdediğiniz kadar yeni dizilerle gelin kanalınızı purotosdo edceğiz bence siz sacma sapan evlenme puroğramlarını kaldırın dizisine ve seyircisine sahip cıkamayan bir kanalmışsınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir