dayan yuregim 9.bolum

Dayan Yüreğim 9.Bölüm Neler Oldu? (31 Mart Perşembe)

Fox Tv kanalında 31 Mart Perşembe günü yeni bölümü ile buluşacak olan Dayan Yüreğim 9.Bölümünde neler oldu? Seray’ın, kararı!

Son yaşanan olaylarda Cengiz, yakayı ele verince bütün her şeyi ortaya koyar. Suzan’ın, Şanallar tarafından kan parası aldığını Elvan’a, söyleyerek itiraf etmek zorunda kalır. Elvan, büyük şaşkınlığa uğrayarak geçmişi yine gözlerinin önünden geçer. İlk işi Remzi, evine giderek hesap sormak olur. Remzi’nin, duyduklarıyla kafası karışsa da Suzan’ın, inkar etmesine inanır ama, bu işin ipini asla bırakmayacaktır. Suzan, ise gerçeklerin bir gün ortaya çıkacağının farkında olduğundan korku içindedir.

Atıf, ailecek katıldığı gece eğlencesinde ise İnci’nin, planından haberi yoktur. İnci, eski sevgilisiyle onları yeniden bir araya getirerek zorla dans ettirir. Seray’da, mekana giriş yaptığında ise onları öyle görmüştür. İnci, karşısına dikilerek alay edici konuşma yapar. Seray, artık Atıf’la geleceği olmadığını düşünür ve Ali’le, evlenme kararı alırlar. İkisi de yüzük bakmaya giderlerken bir yandan Rıfat, diğer yandan Atıf, karşılarına çıkar ve ortalık karışır.

Fuat, sonunda Aysun’dan tek celsede boşanmayı başarır. Yalnız Aysun, için Elvan’la olan savaş başlamıştır. Taner, ise İnci Şanal, üstelik Aysun’la, yakınlaşmaları ilişkisi içerisinde fark etmeden arkada görgü tanığı bırakmıştır. Dayan Yüreğim Son Bölümünde gerilim, heyecan berabernde yaşanacaktır.

dayan yuregim 9.bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir