dayan yuregim 8.bolum

Dayan Yüreğim 8.Bölüm Neler Oldu (24 Mart Cuma)

Fox Tv kanalında 24 Mart Cuma günü buluşacak olan Dayan Yüreğim 8.Bölümünde neler oldu? Elvan, tekrar hapishaneye mi girecek?

İnci Şanal, Taner, Elvan’ın duruşmaya yetişmemesi için zor kullanarak kaçırmışlardır. Mahkeme bitimine kadar yanında tutarlarken, sonlandıktan sonra gözlerden kaybolarak Elvan’ı, özgür bırakılırlar. Elvan’ın, mahkemeyi tek kaybetme olanağı ise katılmamasıydı. Tutuklama emri çıkarak polisler tarafından aranılmaya başlar. Selim’in, hastalanmasıyla polislere yakalanma ihtimaline rağmen Elvan, evine gitmiştir. Tutuklanarak zorla karakola götürülür.

İnci, Atıf ve Melis’i yakın tutma planında başarılı olur. İkisini bir iş seyahetine gönderirken Seray’ın da, eski sevgilisiyle Atıf’ın, şehir dışına çıktığı haberini duymasını sağlamıştır. Seray, artık çok yorulduğundan ayrılma kararı alır. Atıf, onu ikna etmek için karşısına çıkar. Konuşurlarken, yakınlaşırlar ve Rıfat, buna şahit olarak bir anlık sinirine yenik düşer. Remzi, ise yeğeni için yeni bir karar alır. Büyük şartı koyarak Ali’le, evlenmesi gerektiği emrini koşmuştur.

Aysun, Fuat’ı kaybetmemek için türlü entrikalar çevirmeyi sürdürüyor. En son olarak kayınvalidesinin gönlünü almak için evine gitse de onu hiç beklemediği birisini karşısına çıkaracaktır. Dayan Yüreğim Yeni Bölümünde şok gelişmeler sizleri bekliyor olacaktır.

dayan yuregim 8.bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir