dayan yuregim 6.bolum

Dayan Yüreğim 6.Bölüm Neler Oldu? (10 Mart Cuma)

Dayan Yüreğim Son Bölümünde neler oldu? 10 Mart Cuma günü 6.Bölümüyle devam edecek olan Dayan Yüreğim Seray ve Atıf’ın başı belada!

Rıfat, Seray ile Atıf’ın beraberliklerini öğrenmiştir. Neye uğradığını şaşırırken tepkisini sert gösterir. Yengesi Suzan, Seray’dan kurtulmak için ortalığı karıştırmaya çalışır. Onu seven Ali’ye, Atıf’la ilişkilerini söyleyerek bir gün Remzi’nin, kapısına sarhoş gelen Ali, büyük rezalet çıkarmıştır. Remzi, ise böylelikle Seray’ın, ilişkisini öğrenerek yeğenini eve kitleme cezası vermiştir. Rıfat, Atıf’la buluşmak için randevulaşır. Seray’la, bir daha görüşmemesi için uyarırken birden kozlarını paylaşırlar. Atıf, o kadar kolay Seray’dan, vazgeçmiyeceğini herkese göstermiştir.

Fuat, ise eşiyle boşanma işlemini olduğu kadar hızlandırmaya çalışmaktadır. Elvan’dan, annesine yardım etmesi için küçük ricada bulunmuştur. O sırada ise kızı Nazlı, ile karşılaşan Elvan, Nazlı’nın, aklına babasıyla, annesinin boşanmasının nedeni başka bir kadın olabileceğini düşündürür. Bunu annesine söyleyerek ortalık bu hafta Dayan Yüreğim Son Bölümünde fena karışacaktır.

dayan yuregim 6.bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir