dayan yuregim 5.bolum

Dayan Yüreğim 5.Bölüm Neler Oldu? (3 Mart Cumartesi)

Fox Tv kanalında son bölümüyle buluşacak olan Dayan Yüreğim 5. Bölüm neler oldu? Yeni Bölüm özeti.

Son yaşanan olaylarda Elvan, Remzi’nin hışmına uğrayarak pazar alanında bıçaklı saldırıya uğramıştır. Rıfat’ın, önüne atlayarak yara almadan kurtulsa da bu olay bünyesinde büyük etki bırakır. Elvan’ın, tek istediği oğlu Selim’i, bir an önce Remzilerin, elinden alıp ev kiralamaktır. Tekrardan evlerine giderek büyük kavga çıkmasına neden olur. İkilinin kavgaları karakolda sonuçlanarak Remzi’nin, başı büyük belaya girmiştir. Elvan, eğer şikayetçi olursa başı yanacak. Seçim yapması gerekmektedir.

Fuat ve Aysun, birbirlerine katlanamıyacakları hale gelmişlerdir. Fuat, aldığı sürpriz kararla boşanma davası açar. Kendi ailesi içinde çatışırken, diğer yandan Elvan’ın sorunlarıyla ilgilenmeye devam eder. Hiç beklenmedik şekilde farklı bir yalanı ortaya çıkınca Elvan, Fuat’a olan güvenini sarsar.

Seray, Atıf’ın daha fazla yakınlaşmalarına dayanamayarak aşık olmuştur.  Atıf, ciddiyetini samimi bulması için onu ailesine tanıtmaya karar verir. Ekrem ve İnci, Seray’ı karşılarında gördüklerinde şok olur Atıf’ın, yaptığı kazada felçli kalan çocuğun ablasıdır. İkisi farkına vardırmadan bu ilişkilerin imkansızlığını dile getirirler. Atıf, bütün gerçeklerle tekrardan yüzleşmiştir. Eğer Seray, Selim’e çarpanın onun olduğunu duysa nefretini kazanacağına emindir.

dayan yuregim 5.bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir