dayan yuregim oyunculari ve karakterleri

Dayan Yüreğim Oyuncuları

Son zamanların en duygusal dizisinin Dayan Yüreğim oyuncu kadrosu tamamlandı. Bütün kadronun bilgilerinin detaylarını konunu devamından öğrenebilirsiniz.. Karakterlerin kim olduğuna, biyografi, özelliklerine ve daha fazla merak ettiklerinize bu yazı içerisinde güncel şekilde tutacağımızı belirtiyoruz. Ece Uslu ve Cansel Elçin‘i, bir araya getiren Fox’un, yeni dizisinin yönetmenliğini ise Deniz Çelebi Dikiltaş, üstlenmektedir. Henüz cast çalışmasının sonlanmadığını belirterek şuanlık sadece ana karakterleri canlandıracak oyuncuların belli olduğunun altını çizmeliyiz. Önümüzde zamanlarda daha fazla tanınmış, kaliteli kesinleşmiş kadrosuyla karşımıza çıkacaklardır. Şimdilik biraz ana isimlerden daha ayrıntılı bahsedelim.

Dayan Yüreğim Oyuncuları ve Karakterleri;

dayan yuregim oyunculari ve karakterleri
dayan yüreğim oyuncuları ve karakterleri

Cansel Elçin (Fuat Kaya)

Güçlü kişiliğinden yanı sıra duygusal, vicdanlı birisi duygularını barındıran karakteri canlandıracaktır. Elçin’e de, en fazla yakışan rollerden bir tanesi olduğunu itiraf etmeliyiz. 20 Eylül 1973 yılında Tire’de, dünyaya geldi. Boyu: 1.83 olun oyuncu dizi de erkek başrol oyuncusudur.

cansel elçin fuat kaya


Ece Uslu (Elvan)

Elçin’in, dizi karakter partneri olacak Uslu, Karagül ardından yine aynı çalıştığı kanalla yeni proje için el sıkıştı. Hayat her zaman bir şekilde onu sınamış, dünyanın zorluklarıyla yorgun düşmüş birisidir. Artık gerçek aşka daha fazla yakındır. 9 Eylül 1974 yılında, İzmir’de, doğmuştur.

ece uslu elvan


Berk Atan (Atıf Şanal)

Güneşin Kızları, ile büyük üne kovuşan genç, yakışıklı model ve oyuncu olan Atan, nihayet hayranlarını sevindirecek haberle yeni dizi ile ekranlara dönecektir.

2012, senesinde best of model olmasıyla beraber birden yıldızı parlamıştır. Gelecek vaat eden örnek olarak gösterilirken kendisini oyunculukta geliştirmeye karar verdi. İstediğini de başararak ilk proje de kendi farkını gösterebilmiştir.

berk atan atıl şanal


Nilay Deniz (Seray)

Güneşi Beklerken’de, hayatımıza giriş yapan henüz çok genç olmasına rağmen kariyerinin başında yükseliş sergileyen Türkiye’nin, sevilen oyuncuları arasında ismini yazdırmıştır. Aşk Yenide Dizisinde ile büyük kitlelere ulaşmayı başarırken, şuan milyonlarca hayranı yeni dizisinde onu merak etmektedirler.
nilay deniz seray


Didem İnselel (İnci Şanal)

Yine Fox Tv, projesinde yer alacak olan İnselel, en son O Hayat Benim ile uzun sezon boyunca seyretmiştik. 1976, dünyaya gelen oyuncu bir çok ünlü dizilerde yer almıştı.

didem inselel inci şanal


Bora Akkaş (Rıfat)

Başarılı genç isim Akkaş, kendisini Çifte Saadet’le, izlemiştik. Yalnız onu daha çok hatırlayacağınız Geniş Aile, dizisindeki harika performansıdır. Üstelik kendisi hem rap şarkıları söyleyerek günün en yetenekli oyuncularından birisidir.

bora akkaş


Özlem Maden (Gülsüm)

Zamanının fenomen Bez Bebek, ile onu tanıdık.

özlem maden gülsüm


Ege Aydan (Ekrem Şanal)

Ege Aydan Ekrem Şanal


Tuncer Salman (Remzi)

Tuncer Salman Remzi


Bengi Öztürk (Aysun Kaya)

Bengi Öztürk Aysun Kaya


Aydan Koptur (Buse)Aydan Koptur Buse


Ferit Kaya (Cengiz)

Ferit Kaya Cengiz


Bülent Alkış (Tahir)

Bülent Alkış Tahir


Mehmet Aslan (Avukat Yaman)

Mehmet Aslan Yaman


Miray Akay (Nazlı)

Miray Akay


Brad Berke Bayrak (Selim)

Brad Berke Bayrak Selim


Fulya Ülvan (Suzan)

Fulya Ülvan Suzan


Meriç Şenlikoğlu (Senem)

Meriç Şenlikoğlu Senem


Serap Matyaş (Asiye)

serap matyaş asiye

4 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir