dayan yuregim 4.bolum

Dayan Yüreğim 4. Bölüm Özeti (24 Şubat Cuma)

Dayan Yüreğim Son Bölümü ile Fox Tv kanalında 4.Bölümüyle sizlerle olacaktır. Yeni Bölümünün Özetinde neler oldu?

Elvan, oğlunun bakıma ve ilgiye muhtaç olduğundan anne sıcaklığı yanında çaresizce kamyonette bir gün geçirirler. Günlerin böyle geçmeyeceğinin farkında olduğundan yeni hayata başlangıç için kamyonetini satmaya ve ev kiralamak için harekete geçirir. Kamyonetini sattığında ise Cengiz, peşine düşerek planı ise paraları çalmaktır. Elvan’ın, çantasını çalmayı başararak son parasını da almıştır. Selim, olanlara şahit olsa da felçli olduğundan söyleyememektedir.

Seray, tekrardan annesinin karşısına geçerek bütün yaşadığı acıları tekrardan yüzüne vurarak, öfkesi çığ gibi büyümektedir. Selim’i tekrardan yanına alarak amcasının yanına gitse de bu misafirlikten Suzan ile Gülsüm, pek hoşnut kalmazlar.

Atıf, ne yapıp edip kendisini Seray’a, affetirmeye niyetlidir. Çeşitli şirinlikler yaparak artık Seray, duyduğu ilgiyi farkına vardırtmayı başarır. Seray’ın da, ona beslediği duygular vardır. Çiftimiz geçmişlerinde yaşadıklarını bilmeden yakınlaşmaları giderek artar.

Fuat, tarafında ise eşi Aysun’la, tartışmaları giderek hiddetlenir. Kızının doğum gününde ilişkilerinin tamamen kopmasına sebebiyet verecek olaylar yaşanacaktır. Elvan’ın, çaresizliğinden haberdar olmayan Fuat’ın, tutacağı bile ihtiyacı olduğu an fark edecektir. Remzi, ile pazarda karşılaşan Elvan, sinirlerine hakim olamayarak yanlış hamle yapması Dayan Yüreğim Dizisi gidişatına yeni olayların eklenmesine neden olur.

Bu cuma yaşanacak olayların ipuçları bunlar, nice olaylar sizleri beklemektedir. Sakın kaçırmayınız! Yeni bölüm hakkında yorumlarınızı beklemekteyiz! :)

dayan yuregim 4.bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir