dayan yuregim 3.bolum

Dayan Yüreğim 3. Bölüm Neler Oldu (17 Şubat Cuma)

Fox Tv 17 Ocak cuma günü yeni bölümüyle devam edecek olan Dayan Yüreğim 3.Bölümünde neler oldu? Elvan, hapishaneden çıkıyor!

Fuat Kaya’nın, mücadelesi boşa çıkmadı. Elvan’ı hapisten kurtarmayı başararak özgürlüğüne tekrardan kazanmasında büyük rol oynamıştır. Elvan, dışarı çıktığında ilk işi çocuklarının karşısına çıkmaktır. Öncelikle Selim’i, görmeye gittiği Remzilerin, evinde büyük tepkiyle karşılaşmıştır ve onu istemediklerini açıkca ifade ederler. Elvan, asıl yaralayan ise Seray’la, yüzleşmesinde yaşanır. Kızının büyük tepkisiyle karşılaşarak çektiklerin bütün acıdan annesini sorumlu tuttuğundan dolayı acısı ve mücadelesi giderek artar. Kalacak evi dahi olmayan Elvan’nın, komşusu Asiye, sığınmaktan başka çaresi olmasa da orada istenmediğini anlayarak gitmek zorunda kalacaktır.

Selim’in, durumu giderek kötüleşmektedir. Üstelik vucudunda ki yaraları görmenin şokunu yaşar. Tek sığnağı ise yeniden Avukat Fuat, olurken bu durum ise yeni krizlerin yaşanmasına neden olacaktır. Suzan, onların yakınlaşcağını düşündüğünden dolayı kıskançlığına engel olamayarak ikisi için dedikodu ortaya çıkarır.

Seray, amcasında daha fazla yaşamıyacağının farkındadır. Ayakları üstünde durmaya çalışırken diğer yandan çalıştığı işten kovulma tehlikesini yaşar. Bu olaya uzaktan şahit olan Atıf, müdahale ederek işten kovulmasını haksız bularak yardım elini tutar. Henüz ikisi de birbirlerinin en büyük düşmanı olacağının farkında değildir. Geçmişin sırları ikisi içinde ortaya çıkacak mıdır? Dayan Yüreğim Dizisi heyecanı giderek artacaktır. Gelişme kısmına geçtik! Yorumlarınızı bekliyoruz.

dayan yuregim 3.bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir