dayan yuregim 2.bolum

Dayan Yüreğim 2.Bölüm Neler Oldu (10 Şubat Cuma)

Dayan Yüreğim 2.Bölümü ile 10 Şubat Cuma kaldığı yerden Fox ekranlarında devam edecek. Kocası Tahir, tarafından boğulurken can havliyle karşı koymaya çalışan Elvan, yaşanan kaza sonrasında Tahir, ölmüştür. Bunun üzerine kızı da dahil herkesten katil damgası yiyerek hapishaneye düşer. Elvan’ın, hayatı tam anlamıyla alabora olmuştur.

Bu olaylar ardından dizimizin gelişme kısmına giriş yapacağız. Elvan, cezaevinde yaşadığı zor durumlar, acıları ve çaresizliği o kadar güzel yansıyacaktır ki hayatınıza tekrardan bambaşka gözle bakmanıza neden olacaktır.

Elvan’ın, hapishane arkadaşı Nuray, araçılığıyla Avukat Fuat, ile tekrardan yolları kesişir. Daha önce kızını kurtardığından dolayı minnet duygusu besleyen Fuat, onu kurtarmak istediğini ve yaşadığı acıların yükünü paylaşacağının sözünü vermiştir.

Selim, ise taburcu olmuş. Bundan sonra felçli yaşayacağı açıklanırken artık daha hassas davranılmalı ve bakıma ihtiyaçı vardır. Yakınları bu sorumluluğu göze alamazken Selim’in, nerede kalacağı yeni olayların Dayan Yüreğim de yaşanmasına sebep olacaktır.
dayan yuregim 2.bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir