dayan yuregim 2.bolum foto-6

Dayan Yüreğim 2.Bölüm Fotoğrafları

Elvan, polisler tarafından tutuklanarak eşini öldürmekten cezaevine yatırılmıştır. Selim, geçirdiği kaza ile felç kalır. Doktorlar  tarafından bir daha iyileşemiyeceği teşhisi konulmuştur. Seray, birden bütün hayatı gözleri önünde değişmesinin şaşkınlığını yaşarken bütün suçu babasını öldüren annesine yüklemiştir. Elvan’ın, sınavı sadece cezasıyla kalmıyor, çocukları zor durumdayken onları düşünmekle geçecektir. Yaşadığı acıları gözlerinden okuyan koğuş arkadaşı Nuray, Elvan’a büyük iyilik yapar. Türkiye’nin, en iyi avukatlarından olan Fuat Kaya’ya, eski günlerin hatrına ona yardım etmesi konusunda ikna eder. Daha önceden kızının hayatını kurtarması nedeniyle olan borcunu ödemek için seve seve kabul etmiştir.

Fuat’ın, artık büyük sorumluluğu vardır. Önceliği Elvan, kurtarmak olurken ailesine de sahip çıkarak, kollayacaktır. Üstelik Şanallarla, açılan savaşta ise kilit noktalardan birisi olacaktır.

Dayan Yüreğim 2.Bölüm Foto Albümü

dayan yuregim 2.bolum foto-1 dayan yuregim 2.bolum foto-2 dayan yuregim 2.bolum foto-3 dayan yuregim 2.bolum foto-4 dayan yuregim 2.bolum foto-5 dayan yuregim 2.bolum foto-6 dayan yuregim 2.bolum foto-7 dayan yuregim 2.bolum foto-8 dayan yuregim 2.bolum foto-9 dayan yuregim 2.bolum foto-10 dayan yuregim 2.bolum foto-11 dayan yuregim 2.bolum foto-12

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir