dayan yüreğim izle

Dayan Yüreğim 1.Bölüm Neler Oldu? (3 Şubat Cuma)

Televizyon ekranlarına sürükleyici yeni drama dizisi 3 Şubat Cuma sizinle olacaktır. 20:00’da giriş yapacak olan Dayan Yüreğim 1.Bölümüyle izleyenleri etkisinde bırakarak beğeneceğinizin garantisini vermekteyiz.

Hikayemizin kahraman karakterleri Elvan (Ece Uslu) ve ailesidir. Elvan, tek varlığı çocuklarıdır. Üstelik o bir sağlıkçı insanlara asla zarar veremez ve merhametli birisidir. Selim (Brad Berke Bayrak), Seray’a (Nilay Deniz) karşı çok bağılı birisidir. Yalnız eşi için aynı tanımı yapamayacağım. Tahir, onun hayatının kara lekesidir. Alkolik, bir o kadar da para düşkünüdür.

dayan-yuregim-1-bolum-izle
Bir yanda ise zengin hayat süren Şanal, ailesi vardır. İki aileyi birleştirecek olay ise Atıf Şanal, (Berk Atan), Selim’e arabayla çarpmasıyla bütün olaylar, aksiyon tufanı başlayacaktır. Elvan’ın, hayatı artık oğlunun kaza geçirmesinden önce, sonrası olarak ayrılır. Tahir’in, kaza sonrasında para karşılığında adalet önünde Şanallara, büyük koz vermesinden dolayı geçirdiği cinnet sonunda eşinin hayatını kendi elleriyle alır. Artık cezaevine düşmüştür.

Selim, kaza sonrasında felç kalmış. Diğer yandan kardeşine bakmak zorunda kalan Seray, zalim eniştelerinin evinde kalmaktan başka çareleri yoktur. Üstelik Atıf’ı, ilk gördüğünden beri hayranlığı onun büyük sınavıdır. Elvan, hapishane arkadaşı Nuray, sayesinde Türkiye’nin, en güçlü avukatın yardımına el uzatır. Fuat Kaya (Cansel Elçin), tam anlamıyla bir adalet avcısıdır. Elvan’ı, kurtarmak için elinden geleni yapmıştır. Sonunda özgür kaldığında ise artık onun için hayat eskisi gibi değildir. Şanalların, cezasını vermek için Fuat’la, güçlerini birleştirecek.

Aşk, sınav, acı, büyük oyunların duygularını barındıran Dayan Yüreğim Sizi etkisi altında bırakacaktır. İlk bölümüne kesinlikle şans vermenizi önermekteyiz! Lütfen bölüm sonrasında dizi hakkında ilk analizlerinizi yorum olarak yazarsanız seviniriz. 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir