dayan yuregim fotograflari

Dayan Yüreğim 1. Bölüm Fotoğrafları

1.Bölümüyle bu cuma sizlerle buluşacak olan Dayan Yüreğim Dizisi ilk görsellikleri sizinledir. Başlangıç olarak birbirlerine çok bağımlı olan Elvan, ailesini tanıyacağız. Onları diğer ailelerden ayıran unsur ise sadece kendilerine ihtiyaçları vardır. Belki de son zamanlarda ailecek takip edip, keyifle seyredebileceğiniz güzel projelerden birisi olarak görmekteyiz.

Öncelikle hikayemizin şekillenmesi Selim’in, kazadan öncesi ve sonrası olarak gelişecektir. Bütün hayatlar değişecek ve birden ortalık savaş alanına dönecektir. Atıf Şanal’ın, büyük hayallerle sıradan bir mahallede büyüyen Selim’e, arabayla çarpıp, felç kalması ardından Elvan, bir anne olarak haliyle çöküşe uğrayarak parayla güç alan Şanallara, karşı adalet önünde mücadele edecektir. Cansel Elçin’in, ise zamanının en iyi avukatı olan Fuat Kaya, ile bu dava da onlara ortak olacaktır.

Dayan Yüreğim 1. Bölüm Foto Albümü

dayan yuregim 1.bolum foto-3 dayan yuregim 1.bolum foto-4 dayan yuregim 1.bolum foto-5 dayan yuregim 1.bolum foto-6 dayan yuregim 1.bolum foto-7 dayan yuregim 1.bolum foto-8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir