dayan-yuregim-set-fotograflari-12

Dayan Yüreğim Set Fotoğrafları

Ekibimiz set içerisinde çalışmalarını duraksamadan devam etmektedirler. Şundan emin olabilirsiniz ki Dayan Yüreğim Dizisi üstünde büyük emek, zaman sarf edilerek sizlere kusursuz bir projeyle buluşturmak için ekip tamamen konstre olmuş bulunmaktadır. Artık cast çalışmasıda tamamlanarak bugün sunulan tanıtımla beraber yakın zaman içerisinde dizimizle buluşacağız. Asıl fragmanı gelecek haftalarda yayınlanacaktır. Ondan sonra ise beklenilen gelişme olan yayın tarihi belirlenmesi için Fox Tv ileri gelen isimleri bir araya gelerek noktalayacaklardır.

Ekibimizin ilk görselliklerini sizler için toparladık. Gördüğümüz kadarıyla hepsi mutlu ve genel olarak sektörün profesyonal isimlerinden oluşan kadrosundan dolayı da işlerine bağlılardır. Çok az zaman kaldı, artık yakından daha fazla takip etmenizi önermekteyiz.

Set Fotoğrafları;

dayan-yuregim-set-fotograflari-1dayan-yuregim-set-fotograflari-2 dayan-yuregim-set-fotograflari-3 dayan-yuregim-set-fotograflari-4 dayan-yuregim-set-fotograflari-5 dayan-yuregim-set-fotograflari-6 dayan-yuregim-set-fotograflari-7 dayan-yuregim-set-fotograflari-8 dayan-yuregim-set-fotograflari-9 dayan-yuregim-set-fotograflari-10 dayan-yuregim-set-fotograflari-11 dayan-yuregim-set-fotograflari-12

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir