ocakta-dayan-yuregim

Ocak’ta, Dayan Yüreğim Diyoruz!

Cansel Elçin, Ece Uslu‘nun başrollerini paylaştığı Ocak ayında Fox Tv ekranlarında buluşacak olan Dayan Yüreğim kadrosunda ki diğer isimlerde kamuoyuna sunularak kesinleşen oyuncuları tanıdığımızda içimizde büyük heyecan, ilgi bırakmayı başarmıştır.

Yayın hayatına buluşma zamanı olarak Ocak, belirlendiğini böylelikle gelecek ay hep beraber Dayan Yüreğim Diyoruz! Demeye başlayacağız. Şimdik dizimizi güzelce değerlendirelim;

Son genç ve şöhretin basamaklarını emin adımlarla çıkan Berk Atan, Nilay Deniz‘in, kadroya katılmasıyla projenin kalitesinin ne kadar üst seviye de tutulduğu gerçeğini kabullenmeliyiz. Konusunda ise bir kadın karakterinin gözünden zorlu hayat şartlarında ki mücadelesini ele alacaktır. Bu daha fazla dikkat çekici unsurdur. Her şeyini kaybeden bayan nasıl olur da hayata tutunabilir ki? Diye düşünmekteyiz ama, Dayan Yüreğim Dizisinde insanın isterse her şeyi elde edebileceğini tekrardan gözler önüne koyacaktır.

Endemol Shine Türkiye, gibi güçlü yapımcısında önderliğinde olduğundan kesinlikle 2017 sezonun iddialı dizileri arasında değerlendirilmektedir. Siz ilk şansınızı verin, gerisini ise bize bırakın. Bağımlısı olacağınız konusu ve beğeneceğiniz oyuncularla geliyoruz!

ocakta-dayan-yuregim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir