dayan yuregim nerede cekiliyor

Dayan Yüreğim Nerede Çekiliyor?

Dayan Yüreğim Dizisi Dünyanın en büyük yapımcılarından birisi olan Endemol Shine Türkiye’nin, önderliğinde hiç bir masraftan kaçınılmayarak çekimleri tamamlanmıştır. Dayan Yüreğim Nerede Çekiliyor Hollanda, başlayan çekimler Amsterdam, şehrinde sürmüştür. Yabancı ülke de çekimlerin sahneleri tamamlanması neredeyse 15 gün kadar sürmüştür. Ekibimiz son olarak İstanbul‘a, tamamen taşınarak sezon boyunca çekimlerimizi modern şehrimizin bir kaç semtinde sürdürülecektir.

dayan yuregim nerede cekiliyor
dayan yüreğim nerede çekiliyor

Zengin, mahalle yaşantısını yansıtacak olan Dayan Yüreğim özel mekanlar ayarlanarak, diziye uygun dekore edilmiştir. Setteki son durum ise oyuncularımız işine adapte olmuş, herkes mutlu olduğu belirtilirken güler yüzlü çalıştıkları söylenmiştir.

Dayan Yüreğim Setten Fotoğraflar

dayan yuregim setten-1 dayan yuregim setten-2 dayan yuregim setten-3 dayan yuregim setten-4 dayan yuregim setten-5 dayan yuregim setten-6

5 comments

  1. İlk iki bölümünü seyrettiğim dizinin konusu gayet güzel. Aynı zamanda oyuncu kadrosu da çok iyi. Ben çok beğendim. Ozellikle duygusal insanların severek seyredeceği bir dizi.

  2. Sevgili arkadaşlar dizinin bir kısmı yani kızımızın çalıştığı kafe burda Istanbul/Tuzla Marina da çekilmek te

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir